GRILL ARKA - mięso z grilla, ryby z ognia, ryby smażone - Bar mięsny i smażalnia ryb - Niechorze, Gmina Rewal
grillarka.pl : GRILL ARKA
O NAS

Jesteśmy z Państwem juz ponad dwadzieścia lat. Grill Arka to firma rodzinna, dla której priorytetem jest wysoka jakość potraw przyrządzanych w najzdrowszy z możliwych sposobów – na grillu podpalanym prawdziwym węglem drzewnym. Słyniemy z największego wyboru ryb i innych przysmaków mięsnych przygotowywanych tą właśnie metodą.

Zapraszamy Państwa w kulinarną podróż nie tylko dla miłośnikow mięs z grilla ale także dla tych, którzy cenią sobie nowe, wyjątkowe smaki i zdrowy tryb życia.

Menu bazuje na potrawach nowoczesnej kuchni polskiej i śródziemnomorskiej i co ważne, dzięki naszym staraniom oraz współpracujących z nami dostawców, mogą Państwo liczyć na ich autentyczność.

Odwiedzając Grill Arka trzeba koniecznie spróbować Dorsza z Ognia. Ta delikatna ryba oprószona przyprawami jest podawana na ciepło na lisciach, plastrach cytryny i z sosem czosnkowym własnej receptury lub z równie oryginalnym Ryżem Bałtyckim, który doskonale pasuje do grillowanych potraw. Z menu warto też wyróżnić nasz Szaszłyk Kapitański o intrygującym słodko-pikantnym smaku oraz aromatyczną Golonkę w chrupiącej skórce podawaną z pikantną Przystawką Szefa. Do Państwa dyspozycji jest również kolorowy bar sałatkowy z sałatkami przygotowywanymi na miejscu z najświeższych produktów.

Oprócz dbania o podniebienia gości, chcemy również zaoferować naszym klientom pozytywną, luźną, rodzinną atmosferę. Nasze propozycje kulinarne traktujemy z największym pietyzmem i starannością, nasze receptury nie zmieniają się od lat, ale jesteśmy również otwarci na propozycje tych, którzy nas odwiedzają.

Zapraszamy!

 

MIĘSO Z GRILLA

RYBY Z OGNIA

RYBY SMAŻONE

PORTALE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 

GRILL ARKA - Niechorze/Gliwice - 2012/2016 - Wersja 2.0.0.A.1


Odsłon: 159560

Szanowni Państwo, serwis www GRILLARKA.pl do poprawnego działania używa tak zwanych plików "cookies". Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na zapisywanie informacji zawartej w plikach "cookies", uprzejmie prosimy o zmianę ustawień swojej przeglądarki stron www.